עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

יועצת ארגונית, מאמנת אישית
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

תקופה מלבלבת או מבלבלת?

07/12/2017 15:05
ayala
תקופה מבלבלת או מלבלבת ? באמת  שאני לא יודעת ... השנה אוטוטו מסתיימת ואני עוצרת רגע לבדוק מה עשיתי עד עתה ? ומה אני רוצה לשנה הבאה. אבל לא מצליחה להיות מאוד ברורה עם עצמי.
עשיתי כל כך הרבה דברים בשנה החולפת: גולת הכותרת סדנת נשים ביוון - עם הרבה אנרגיות טובות והרבה אהבה והעיקר הצלחה ותגובות שלא מפסיקות להשפיע על הקבוצה וכמובן עלי בדרך עקיפה-ישירה.
לווי אישי למנהלים ברשת ישרוטל , הדרכות ואפילו חידשתי  בעוד סדנא של "ניהול  על פי חוזקות" מעבר לכל הסדנאות האחרות שלי.
במלון מלכת שבא, מלון קיסר,דיוויד ים המלח, ועוד.. עבודה עם ארגונים פרטיים ומתאמנים אישיים. וממשיכה לפרוץ לעוד ועוד ארגונים ומלונות.
את עריכת  הספר שלי כרגע הפסקתי לקדם- הגעתי לשלב אישור העריכה ומשהו לי קרה - נתקעתי - ואני לא מזיזה עינינים!! אז מה הקטע שלי?
אני יודעת-  אני שוב עושה עבודה מעמיקה עם עצמי ועם המנטורים שלי- וזה קורה לי קיבלתי הערה ואי הסכמה על קטע מהספר וזה פשוט עצר לי את הדרייב .
זה קורה לי גם בשלבים אחרים בחיים ואני יודעת שזה חלק מהדרך קדימה למעלה ההר.
יש עצירות, קצת חבלות, התעייפות, אבל הידיעה שזה חלק מהדרך מעלה בי את האנרגיה ואת התובנה שרק התמדה והבנה של התהליך תקדם אותי למטרה.
בנתיים אני גם ממשיכה להגשים עוד חלומות ומטרות והנה אני מתחילה במשרה חלקית וקבועה בקיבוץ בערבה כמנהלת משאבי אנוש יומיים בשבוע וזאת כדי ליצור מסגרת נוספת שבה אוכל לתרום מהידע המקצועי שלי וכמובן שאוכל להמשיך ולהיות בתוך המקצוע וההוויה של ניהול משאבי אנוש - שהוא בעיני אחד המקצועות המרתקים והמשפיעים בכל ארגון. וזו היתה אחת מהמטרות שלי בשנת 2016 - איך הכל קורה? זה ממש מפחיד אותי לפעמים - כי אני תוהה כמה רציתי את זה וזה פשוט קרה...זה התגלגל אליי בדרך הכי לא צפויה .
ובתוך כל זה אני משלבת את הביקורים המרגשים אצל הנכד שלי ליאו המתוק שמביא לנו הרבה אור שמחה ואהבה לתוך המשפחה.
זהו אני עוצרת כדי לבנות עוד מצגת לסדנה לרשת מלונות דן - יאלה שיהיה בהצלחה ונמשיך בדרך המשולבת כעצמאית ושכירה .מה שמלמד אותי שהכל אפשרי !!! ואני בוחרת לכבוד השנה החדשה להצטרף לרטריט במואה הקרובה מפגש תרומה לחולי סרטן ועבורי זה סופ"ש להתנקות ולהתחדשות לכבוד השנה החדשה.  בקרו באתר שלי להתרשם מזמינה אתכם להזמין סדנה ביוון או למנהלים..http://www.ayala-shoimer.co.il/ 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: