עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

יועצת ארגונית, מאמנת אישית
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

מה נשתנה? האם אני נאמנה לדרך שלי?

15/04/2019 22:19
ayala

פסח שוב מגיע כמו בכל שנה ואתו מגיעות כל הקושיות, זה לא פוסח עליי...  ואני מחליטה הפעם להתמקד בשאלה אחת בלבד, שיכולה להתאים גם לתם ולרשע ולחכם ואני שואלת את עצמי - מה קורה ? האם אני ממשיכה להיות נאמנה לעצמי ולדרך שלי?
עם התהיות עולות התשובות וזה תלוי בכל כך הרבה דברים - בספורט, בזוגיות, בתשוקה להעניק השראה לאחרים,בלווי המנהלים, בהדרכות, בשיווק, בחברות, במשפחתיות, באורח חיים, בבילויים, בנסיעות, בכתיבה, בשילוב עבודה והנאה, ביצירה, באהבה, בבחירת האושר, בחשיבה החיובית, בצמיחה ובמה לא..?  
ממש מעגל החיים - שוב להתאמן מחדש ולבדוק היכן אני נמצאת בכל תחום ולהחליט מה לשפר ובמה להתמקד ולהתקדם. בקיצור העבודה לא נגמרת - ואני מבינה שאני המעסיקה של עצמי והעבדות או החופש נמצאים בתוכי.
החופש הוא להיות משוחררים מתשוקות מרצונות כך אמר הבודהא. 
במדיטציה האחרונה שחוויתי למדתי על ארבעה אורחים שמבקרים אצלנו והם:
1. האורח שלא רוצה את מה שיש עכשיו.
2. האורח שרוצה משהו אחר ממה שיש, שמשתוקק.
3. האורח שמביא את העייפות - אין לי חשק, לא בא לי, אולי אחר כך...
4. האורח שתמיד בא לנקר ומביא אתו את הספק - כן? לא? 
ובוודאי יש עוד אורחים שאולי לא מניתי אותם ובאים לבקר גם אתכם, אז מה אומר ומה אגיד?
אם אכבד את האורחים שלנו (לא המסובין) בכמה דקות של התייחסות ובכוס מים בלבד, הם ילכו במהרה. אך אם אתן להם שירות ה"כל כלול" ויחס ללא הפסקה ללא ספק הם יישארו אצלי  - כי מי יעזוב שירות ללא הפסקה.
אני סוגרת את מלון ה"כל כלול" ובוחרת לתת יחס קצרצר לכל אורח ולהיות בתודעה בריאה של מודעות טהורה בלי הרבה ספקות, בלי הרבה תשוקות, רוצה את מה שיש עכשיו כי הכל מדויק וכל מה שיש גם זו לטובה.
אפילו לא בודקת אם אני נאמנה לעצמי פשוט נהנית מחופש בחשיבה.
לסיום עוד כמה מילים  כי חג פסח = "פה - סח" ועל כן חובת ההגדה  עלי - מאחלת  שיהיה לנו חג מושלם כמו שהוא, משוחרר ממחשבות מיותרות, חופשי ומאושר עם המשפחה והחברים ושמח בכל המובנים.
ממני באהבה רבה.  

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: